Alarm Satel Perfecta 32 LTE Slim-Pir x8
search
 • Alarm Satel Perfecta 32 LTE Slim-Pir x8
 • Alarm Satel Perfecta 32 LTE Slim-Pir x8
 • Alarm Satel Perfecta 32 LTE Slim-Pir x8
 • Alarm Satel Perfecta 32 LTE Slim-Pir x8
 • Alarm Satel Perfecta 32 LTE Slim-Pir x8

Alarm Satel Perfecta 32 LTE Slim-Pir x8

1 670,73 zł
Dostawa 1-2 dni

Zestaw alarmowy przewodowy Satel Perfecta 32 LTE  do zabezpieczenia 8 pomieszczeń (8-32 wejść, 2 strefy, powiadomienie sms lub do stacji monitorowania alarmów, transmisja danych w technologii LTE, aplikacja mobilna Perfecta Control). W skład zestawu wchodzi: Centrala alarmowa Perfecta 32 LTE, manipulator PRF-LCD, obudowa OPU-4P, transformator AWT468, sygnalizator zewnętrzny akustyczno-optyczny SP-4001, sygnalizator wewnętrzny SPW-100, czujki ruchu Slim-Pir szt.8, antena ANT-LTE-O, akumulator 7 Ah. Zestaw jest kompletny i nadaje się do montażu przez instalatora alarmów. Aby można było korzystać z powiadomienia sms i aplikacji mobilnej należy włożyć do modułu gsm/gprs centrali alarmowej kartę sim dowolnego operatora gsm.

Ilość

 

Cennik dostaw

 

Regulamin sklepu

 

Zasady zwrotu

Zestaw alarmowy przewodowy Satel Perfecta 32 LTE do zabezpieczenia 8 pomieszczeń (8-32 wejść, 2 strefy, powiadomienie sms lub do stacji monitorowania alarmów, transmisja danych w technologii LTE,  aplikacja mobilna Perfecta Control). W skład zestawu wchodzi: Centrala alarmowa Perfecta 32 LTE, manipulator PRF-LCD, obudowa OPU-4P, transformator AWT468, sygnalizator zewnętrzny akustyczno-optyczny SP-4001, sygnalizator wewnętrzny SPW-100, czujki ruchu Slim-Pir szt.8, antena ANT-LTE-O, akumulator 7 Ah. Zestaw jest kompletny i nadaje się do montażu przez instalatora alarmów. Aby można było korzystać z powiadomienia sms i aplikacji mobilnej należy włożyć do modułu gsm centrali alarmowej kartę sim dowolnego operatora.

Centralę Perfecta 32 LTE można rozbudować do 32 wejść dokupując moduł INT-E. (moduł posiada 8 wejść)

Mobilny dostęp

Perfecta Control

Aplikacja  nie tylko umożliwia zdalne sterowanie funkcjami systemu alarmowego. Zapewnia również stały wgląd w bieżące zdarzenia zarejestrowane przez centralę PERFECTA, dzięki czemu możesz jeszcze efektywniej czuwać nad tym, co dla Ciebie najważniejsze – bezpieczeństwem i komfortem Twoich najbliższych.

 • Wyszedłeś z domu w pośpiechu i nie jesteś pewien, czy uzbroiłeś alarm? Gdziekolwiek jesteś, możesz to sprawdzić i w razie potrzeby załączyć czuwanie.
 • Włamanie do piwnicy, wyłączenie czuwania przez kogoś z rodziny, a może awaria zasilania w nadzorowanym obiekcie – o wszelkich zdarzeniach w systemie poinformują Cię wyświetlane na ekranie smartfona powiadomienia PUSH.
 • Wracając do domu możesz zdalnie otworzyć bramę na posesję, włączyć oświetlenie na podjeździe, a także uruchomić zraszanie trawników.

Perfecta Control

Zestawienie urzadzeń:

 1. Centrala Satel Perfecta 32 LTE (transmisja danych w technologii LTE) x1
 2. Manipulator PRF-LCD x1
 3. Obudowa OPU-4P x1
 4. Transformator AWT468 (Pulsar) x1
 5. Antena ANT-LTE-O x1 (w zestawie z centralą)
 6. Sygnalizator alarmu SP-4001 x1
 7. Akumulator 7 Ah x1
 8. Czujka ruchu (PIR) Slim-Pir x8 (bez uchwytu)
 9. Sygnalizator wewnętrzny SPW-100 x1
Satel
449

Opis

Podłączenie
Przewodowe
Nowy

Zobacz także

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.