Obudowa OPU-4 PW
search
  • Obudowa OPU-4 PW

Obudowa OPU-4 PW

88,62 zł
Dostawa 1-2 dni

OPU-4 PW to wytrzymała obudowa wykonana z polistyrenu w kolorze białym, przeznaczona do montażu wtynkowego. Dedykowana do central alarmowych PERFECTA 16/32-WRL, PERFECTA-T 32-WRL, VERSA, INTEGRA 24, Integra 32, Micra. Dzięki estetycznemu wyglądowi możliwe jest stosowanie jej w pomieszczeniach użytkowych, na widoku. Uniwersalny charakter oraz wymiary obudowy umożliwiają montaż w jej wnętrzu central alarmowych SATEL, modułów ich rozszerzeń, modułów komunikacyjnych, kontrolerów i wielu innych urządzeń. OPU-4 PW wyposażona jest w podwójną ochronę antysabotażową: przed otwarciem pokrywy oraz oderwaniem od ściany. Obudowa bez transformatora.

Ilość

 

Cennik dostaw

 

Regulamin sklepu

 

Zasady zwrotu

OPU-4 PW to wytrzymała obudowa wykonana z polistyrenu w kolorze białym, przeznaczona do montażu wtynkowego. Dzięki estetycznemu wyglądowi możliwe jest stosowanie jej w pomieszczeniach użytkowych, na widoku. Uniwersalny charakter oraz wymiary obudowy umożliwiają montaż w jej wnętrzu central alarmowych SATEL, modułów ich rozszerzeń, modułów komunikacyjnych, kontrolerów i wielu innych urządzeń. OPU-4 PW wyposażona jest w podwójną ochronę antysabotażową: przed otwarciem pokrywy oraz oderwaniem od ściany.

Obudowa posiada miejsce do montażu transformatorów sieciowych 40 lub 60 VA, pomieścić może także akumulator podtrzymujący 12 V o pojemności 7 Ah. Nie blokuje ani nie osłabia sygnału radiowego, dzięki czemu w jej wnętrzu mogą być umieszczane urządzenia bezprzewodowe wraz z antenami.

  • wymiary: 322 x 342 x 100 mm
  • podwójna ochrona sabotażowa
  • możliwość instalacji urządzeń bezprzewodowych z antenami wewnątrz obudowy
  • miejsce na transformator: 40 lub 60 VA
  • możliwość zamontowania zasilacza APS-412 w miejscu transformatora
  • montaż wtynkowy
Satel
70
Nowy

Pliki do pobrania

Zobacz także

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.