Obudowa OPU-4 P
search
  • Obudowa OPU-4 P

Obudowa OPU-4 P

81,30 zł
Dostawa 1-2 dni

OPU-4 P to wytrzymała obudowa natynkowa, wykonana z polistyrenu w kolorze białym z miejscem na transformator 40VA i akumulator 7Ah. Przeznaczona do central alarmowych PERFECTA 16/32-WRL, PERFECTA-T 32-WRL, VERSA, INTEGRA 24, Integra 32, Micra. Dzięki estetycznemu wyglądowi możliwe jest stosowanie jej w pomieszczeniach użytkowych, na widoku. Podstawa obudowy może być wmurowana w ścianę, przez co sama obudowa zajmować będzie mniej miejsca. Uniwersalny charakter oraz wymiary obudowy umożliwiają montaż w jej wnętrzu central alarmowych SATEL, modułów ich rozszerzeń, modułów komunikacyjnych, kontrolerów i wielu innych urządzeń. Obudowa bez transformatora.

Ilość

 

Cennik dostaw

 

Regulamin sklepu

 

Zasady zwrotu

OPU-4 P to wytrzymała obudowa natynkowa, wykonana z polistyrenu w kolorze białym. Dzięki estetycznemu wyglądowi możliwe jest stosowanie jej w pomieszczeniach użytkowych, na widoku. Podstawa obudowy może być wmurowana w ścianę, przez co sama obudowa zajmować będzie mniej miejsca. Uniwersalny charakter oraz wymiary obudowy umożliwiają montaż w jej wnętrzu central alarmowych SATEL, modułów ich rozszerzeń, modułów komunikacyjnych, kontrolerów i wielu innych urządzeń. OPU-4 P wyposażona jest w podwójną ochronę antysabotażową: przed otwarciem pokrywy oraz oderwaniem od ściany.

Obudowa posiada miejsce do montażu transformatorów sieciowych 40 lub 60 VA, pomieścić może także akumulator podtrzymujący 12 V o pojemności 7 Ah. Nie blokuje ani nie osłabia sygnału radiowego, dzięki czemu w jej wnętrzu mogą być umieszczane urządzenia bezprzewodowe wraz z antenami.

  • wymiary: 266 x 286 x 100 mm
  • podwójna ochrona sabotażowa
  • możliwość instalacji urządzeń bezprzewodowych z antenami wewnątrz obudowy
  • miejsce na transformator: 40 lub 60 VA
  • możliwość zamontowania zasilacza APS-412 w miejscu transformatora
  • montaż natynkowy
Satel
69
Nowy

Pliki do pobrania

Zobacz także

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.