Monitoring Dahua

W tej kategorii znajdują się kamery i rejestratory Dahua. Kamery sieciowe Dahua występują w wersjach WizMind, WizSense oraz Lite. Seria WizMind przeznaczona jest dla profesjonalistów. Zastosowano tam najnowsze innowacje. Kamery z seri WizSense przeznaczone są dla profesjonalistów szukających kompromisu między ceną a  wydajnością. Seria Lite to seria ekonomiczna do małych obiektów. Dahua Technology oferuje również wieloczujnikowe kamery panoramiczne, ePoE do zasilania i transmisji danych na odległość 800 m przez kabel Ethernet, kodek AI poprawiający wydajność kodowania oraz niezawodny algorytm głębokiego uczenia.

Monitoring Dahua

Podkategorie

  • Kamery Dahua

    W tej kategorii znajdują się kamery Dahua. Kamery sieciowe Dahua występują w wersjach WizMind, WizSense oraz Lite. Seria WizMind przeznaczona jest dla profesjonalistów. Zastosowano tam najnowsze innowacje. Kamery z seri WizSense przeznaczone są dla profesjonalistów szukających kompromisu między ceną a  wydajnością. Seria Lite to seria ekonomiczna do małych obiektów. Dahua Technology oferuje również wieloczujnikowe kamery panoramiczne, ePoE do zasilania i transmisji danych na odległość 800 m przez kabel Ethernet, kodek AI poprawiający wydajność kodowania oraz niezawodny algorytm głębokiego uczenia.

  • Rejestratory Dahua

    Rejestratory sieciowe Dahua występują w wersji WizMind, WizSense, Ultra, Pro i Lite są przeznaczone do różnych zastosowań. Rejestratory Dahua HDCVI (High Definition Composite Video Interface) występują w wersji Ultra, Pro i Lite.

  • Akcesoria Dahua

    Akcesoria do monitoringu

Aktywne filtry