Monitoring BCS

W tej kategorii znajdują sie kamery i rejestratory BCS. Kamery sieciowe występują w wersjach BCS Line, BCS Uniwersal, BCS Point, BCS Basic. Kamery BCS to cała gama produktów do różnych zastosowań. W ofercie firmy są kamery kopułkowe, tubowe, kompaktowe, obrotowe, fisheye, termowizyjne i pinhol o rozdzielczościach od 2 Mpx do 12 Mpx. BCS-line to najpopularniejsza grupa produktowa, która zadowoli każdego użytkownika systemu monitoringu. Kamery sieciowe mogą być podłączone bezpośrednio do rejestratora lub do routera. Podgląd obrazu z kamer może odbywać się zdalnie w aplikacji mobilnej. Każda linia produktowa ma swoją aplikację.

Monitoring BCS

Podkategorie

 • Kamery BCS

  W tej kategorii znajdują sie kamery BCS. Kamery występują w wersjach BCS Line, BCS Uniwersal, BCS Point, BCS Basic. Kamery BCS to cała gama produktów do różnych zastosowań. W ofercie firmy są kamery kopułkowe, tubowe, kompaktowe, obrotowe, fisheye, termowizyjne i pinhol o rozdzielczościach od 2 Mpx do 12 Mpx. BCS-line to najpopularniejsza grupa produktowa, która zadowoli każdego użytkownika systemu monitoringu. Kamery sieciowe mogą być podłączone bezpośrednio do rejestratora lub do routera. Podgląd obrazu z kamer może odbywać się zdalnie w aplikacji mobilnej. Każda linia produktowa ma swoją aplikację.

 • Rejestratory BCS

  Rejestratory wielosystemowe BCS HD-CVI/ AHD/ THD-TVI/ Analog CVBS/IP występują w wersjach BCS Line, BCS Point, BCS Basic. Rejestratory BCS to cała gama produktów do różnych zastosowań. W ofercie firmy są rejestratory 4 kanałowe, 8 kanałowe, 16 kanałowe 32 kanałowe. Rejestratory BCS są urządzeniami hubrydowymi czyli oprócz kamer HDCVI można podłączyć do nich za pośrednictwem routera lub switha kamery sieciowe IP.
  Rejestratory sieciowe BCS występują w wersjach BCS Line, BCS Point, BCS Basic BCS View. Rejestratory BCS to cała gama produktów do różnych zastosowań. W ofercie firmy są rejestratory 4 kanałowe, 8 kanałowe, 16 kanałowe 32 kanałowe, 64 kanałowe, 128 kanałowe. Rejestratory z linii produktowej BCS-Line współpracują z aplikacją mobilną BCS Line.

 • Akcesoria BCS

  Akcesoria do monitoringu

Aktywne filtry