Rejestratory Dahua

Rejestratory sieciowe Dahua występują w wersji WizMind, WizSense, Ultra, Pro i Lite są przeznaczone do różnych zastosowań. Rejestratory Dahua HDCVI (High Definition Composite Video Interface) występują w wersji Ultra, Pro i Lite.

Rejestratory Dahua

Podkategorie

  • Rejestratory HDCVI

    Rejestratory Dahua HDCVI (High Definition Composite Video Interface) występują w serii Ultra, Pro i Lite, Rejestratory z serii Ultra charakteryzują się najlepszą wydajnością i jakością. Rejestratory z serii Pro przeznaczone są dla średnich i dużych obiektów. Rejestratory z serii Lite są przeznaczone do małych obiektów. Rejestratory HDCVI i system HDCVI, są stosowane w obiektach, w których dostępna jest infrastruktura oparta na kablu koncentrycznym a użytkownicy potrzebują najnowszych technologii, takich jak rozdzielczość 4MP/4K, IoT over coax, Power over Coax (PoC). Reasumując system transmisji HDCVI, Dahua  pozwala na wprowadzanie najnowszych technologii do istniejących systemów opartych na kablach koncentrycznych.

  • Rejestratory IP

    Rejestratory sieciowe Dahua występują w wersji WizMind, WizSense, Ultra, Pro i Lite są przeznaczone do różnych zastosowań. WizMind to produkty wykorzystujące algorytmy głębokiego uczenia takie jak IPC, NVR, PTZ, XVR, kamery termowizyjne, platformę oprogramowania. WizSense to seria produktów AI, które wykorzystują niezależny chip AI i algorytm głębokiego uczenia. Skupia się on na ludziach i pojazdach umożliwiając ich identyfikację. Rejestratory z serii Ultra charakteryzują się najlepszą wydajnością i najwyższą jakością. Rejestratory Dahua z serii Pro przeznaczone są do średnich i dużych obiektów,. Rejestratory z serii Lite zostały zaprojektowane z myślą o minimalnych kosztach przy zachowaniu standardów jakości firmy Dahua.

Aktywne filtry