Kamery BCS

W tej kategorii znajdują sie kamery BCS. Kamery występują w wersjach BCS Line, BCS Uniwersal, BCS Point, BCS Basic. Kamery BCS to cała gama produktów do różnych zastosowań. W ofercie firmy są kamery kopułkowe, tubowe, kompaktowe, obrotowe, fisheye, termowizyjne i pinhol o rozdzielczościach od 2 Mpx do 12 Mpx. BCS-line to najpopularniejsza grupa produktowa, która zadowoli każdego użytkownika systemu monitoringu. Kamery sieciowe mogą być podłączone bezpośrednio do rejestratora lub do routera. Podgląd obrazu z kamer może odbywać się zdalnie w aplikacji mobilnej. Każda linia produktowa ma swoją aplikację.

Kamery BCS

Podkategorie

  • Kamery HDCVI BCS

    Kamery wielosystemowe BCS HD-CVI/ AHD/ THD-TVI/ Analog CVBS występują w wersjach BCS Line, BCS Uniwersal, BCS Point, BCS Basic. System HDCVI to doskonały wybór do unowocześnienia istniejącego systemu opartego na kablu koncentrycznym. Kamery HDCVI są używane w instalacjach, w których dostępna jest istniejąca infrastruktura analogowa, a użytkownicy potrzebują nowszych technologii o rozdzielczości 4M/4K.

  • Kamery IP BCS

    Kamery sieciowe występują w wersjach BCS Line, BCS Uniwersal, BCS Point, BCS Basic. Kamery BCS to cała gama produktów do różnych zastosowań. W ofercie firmy są kamery kopułkowe, tubowe, kompaktowe, obrotowe, fisheye, termowizyjne i pinhol o rozdzielczościach od 2 Mpx do 12 Mpx. BCS-line to najpopularniejsza grupa produktowa, która zadowoli każdego użytkownika systemu monitoringu. Kamery sieciowe mogą być podłączone do rejestratora lub do routera. Podgląd obrazu z kamer może odbywać się zdalnie w aplikacji mobilnej.

Aktywne filtry