Kamery Dahua

W tej kategorii znajdują się kamery Dahua. Kamery sieciowe Dahua występują w wersjach WizMind, WizSense oraz Lite. Seria WizMind przeznaczona jest dla profesjonalistów. Zastosowano tam najnowsze innowacje. Kamery z seri WizSense przeznaczone są dla profesjonalistów szukających kompromisu między ceną a  wydajnością. Seria Lite to seria ekonomiczna do małych obiektów. Dahua Technology oferuje również wieloczujnikowe kamery panoramiczne, ePoE do zasilania i transmisji danych na odległość 800 m przez kabel Ethernet, kodek AI poprawiający wydajność kodowania oraz niezawodny algorytm głębokiego uczenia.

Kamery Dahua

Podkategorie

  • Kamery HDCVI

    Kamery Dahua HDCVI występują w wersjach Pro, Lite i Cooper, Panorama, Micro. System HDCVI to doskonały wybór do unowocześnienia istniejącego systemu opartego na kablu koncentrycznym. Kamery HDCVI są używane w instalacjach, w których dostępna jest istniejąca infrastruktura analogowa, a użytkownicy potrzebują nowszych technologii o rozdzielczości 4M/4K, IoT over coax, Power over Coax (PoC) i innych.

  • Kamery IP

    Kamery sieciowe Dahua występują w wersjach WizMind, WizSense oraz Lite. Seria WizMind przeznaczona jest dla profesjonalistów. Zastosowano tam najnowsze innowacje. Kamery z seri WizSense przeznaczone są dla profesjonalistów szukających kompromisu między ceną a  wydajnością. Seria Lite to seria ekonomiczna do małych obiektów. Dahua Technology oferuje również wieloczujnikowe kamery panoramiczne, ePoE do zasilania i transmisji danych na odległość 800 m przez kabel Ethernet, kodek AI poprawiający wydajność kodowania oraz niezawodny algorytm głębokiego uczenia.

Aktywne filtry