Sklep Alarm Serwis

W sklepie Alarm Serwis kupisz wszystko co potrzeba do założenia systemu alarmowego i monitoringu w domu, sklepie lub biurze. Dbamy, aby oferowany przez nas towar był najwyższej jakości i spełniał wysokie wymagania Klientów. 

Sklep Alarm Serwis

Podkategorie

 • Alarmy Satel

  Centrale alarmowe Satel to zaawansowane centrale oferujące oprócz funkcji alarmowych, również możliwość sterowania systemami automatyki domowej oraz kontroli dostępu. Dzięki szerokiej gamie modułów rozszerzeń ich możliwości mogą być dostosowane do bieżących potrzeb użytkownika. Dużym atutem central Satel są ich możliwości komunikacyjne bowiem współpracują one z dodatkowymi modułami GSM oraz TCP/IP. W ofercie firmy Satel są centrale alarmowe z serii Integra, Versa oraz najnowsza centrala alarmowa Perfecta. Najpopularniejszą centralą alarmową do średnich i małych obiektów jest centrala Perfecta 32 LTE ze względu na wbudowany telefon komórkowy nowszej generacji obsługujący transmisje danych w technologii LTE/HSPA+/EDGE/GPRS - w zależności od możliwości sieci komórkowej.

 • Alarmy DSC

  DSC to marka globalna, jej siedziba znajduje się w Kanadzie. Marka DSC jest uznawana przez ekspertów, dystrybutorów,  integratorów bezpieczeństwa za lidera w branży zabezpieczeń elektronicznych. Produkty DSC słyną z najwyższej jakości i niezawodności, są sprzedawane w ponad 140 krajach na świecie. Obecnie właścicielem marki DSC jest firma Tyco. Centrale alarmowe DSC z serii Power Neo są centralami hybrydowymi co oznacza, że obsługują czujki przewodowe i bezprzewodowe z serii Neo. Do obsługi czujek bezprzewodowych z serii Neo wymagana jest klawiatura HS2LCDRF z wbudowanym odbiornikiem radiowym lub odbiornik radiowy HSM2HOST. Częstotliwość pracy urządzeń radiowych to 868 Mhz. Łączność między centralą a urządzeniami bezprzewodowymi dwukierunkowa.

 • Monitoring Dahua

  W tej kategorii znajdują się kamery i rejestratory Dahua. Kamery sieciowe Dahua występują w wersjach WizMind, WizSense oraz Lite. Seria WizMind przeznaczona jest dla profesjonalistów. Zastosowano tam najnowsze innowacje. Kamery z seri WizSense przeznaczone są dla profesjonalistów szukających kompromisu między ceną a  wydajnością. Seria Lite to seria ekonomiczna do małych obiektów. Dahua Technology oferuje również wieloczujnikowe kamery panoramiczne, ePoE do zasilania i transmisji danych na odległość 800 m przez kabel Ethernet, kodek AI poprawiający wydajność kodowania oraz niezawodny algorytm głębokiego uczenia.

 • Monitoring BCS

  W tej kategorii znajdują sie kamery i rejestratory BCS. Kamery sieciowe występują w wersjach BCS Line, BCS Uniwersal, BCS Point, BCS Basic. Kamery BCS to cała gama produktów do różnych zastosowań. W ofercie firmy są kamery kopułkowe, tubowe, kompaktowe, obrotowe, fisheye, termowizyjne i pinhol o rozdzielczościach od 2 Mpx do 12 Mpx. BCS-line to najpopularniejsza grupa produktowa, która zadowoli każdego użytkownika systemu monitoringu. Kamery sieciowe mogą być podłączone bezpośrednio do rejestratora lub do routera. Podgląd obrazu z kamer może odbywać się zdalnie w aplikacji mobilnej. Każda linia produktowa ma swoją aplikację.

 • Obudowy

  Obudowy uniwersalne do różnych central alarmowych. AWO000, AWO220, AWO256, OPU-3P, OPU-4P, OPU-4PW, OMI-3, OMI-4.

 • Akumulatory

  Akumulatory do zasilania awaryjnego central alarmowych.

 • Nadajniki TMLab

  Nadajniki firmy TMLab gsm/gprs. Kompakt 5, Nano. Nadajniki służą do powiadomienia sms, clip użytkownika lub do powiadomienia stacji monitorowania alarmów (Agencji Ochrony). Współpraca z każdą przewodową centralą alarmową.

 • Przewody

  Przewody do instalacji alarmowych i domofonowych YTDY 6x0,5mm. Przewody do instalacji monitoringu skrętka UTP.

 • Dyski HDD

  Dyski twarde SATA III Seagate do rejestratorów.

 • Zasilacze

  Zasilacze buforowe. Zasilacze dedykowane do zasilania kamer cctv. Zasilacze wtyczkowe.

 • Zestawy alarmowe

  Zestawy alarmowe. Gotowe zestawy alarmowe do zabezpieczenia biura sklepu lub domu.

 • Domofony

  Domofony cyfrowe i analogowe

 • Napędy do bram

  Firma Sommer Antriebe und Funk, jest jednym z czołowych producentów napędów do bram garażowych, wjazdowych skrzydłowych i przesuwnych, przemysłowych, szlabanów oraz systemów sterowania radiowego. Została założona w 1980 roku w Niemczech i od samego początku jej produkty słyną z wysokiej jakości oraz niezawodności. W 2000 roku powstało przedstawicielstwo w Polsce, które przez wyspecjalizowaną sieć dealerską dystrybuuje produkty firmy Sommer na terenie całego kraju. Produkty firmy Sommer znane są na całym świecie. Wielu uznanych producentów bram garażowych czy wjazdowych stosuje je w celu zapewnienia najwyższego komfortu użytkowania swoim klientom. Przekonała ich do tego wyjątkowo wysoka jakość oraz wytrzymałość napędów Made in Germany.

 • Czujki Bosch

  Firma Bosch posiada w swojej ofercie szeroką gamę czujek, które wyznaczają standardy w dziedzinie niezawodności i szybkości wykrywania. Czujki antywłamaniowe nadają się praktycznie do wszystkich zastosowań – od łatwych do wymagających warunków pracy i są w stanie sprostać takim wyzwaniom, jak silne podmuchy powietrza, ruchome obiekty czy obecność zwierząt domowych.

 • Sterowniki radiowe

  Sterowniki radiowe. Sterowniki radiowe służą do zdalnego sterowania urządzeniami podłączonymi do wyjść przekaźnikowych odbiornika np: uzbrajania/rozbrajania alarmu, jako przycisk napadowy, otwierania bram, furtek (sterowanie elektrozaczepem), szlabanami, roletami, żaluzjami, oświetleniem, pompami, klimatyzacją.

Aktywne filtry