Sygnalizatory

Sygnalizatory alarmu możemy podzielić na zewnętrzne oraz wewnętrzne. Sygnalizatory służą do powiadamiania o zdarzeniach wykrytych przez system alarmowy. Różnią się designem i wielkością oraz rodzajem zastosowanych przetworników. Do sygnalizacji akustycznej stosuje się przetworniki piezoakustyczne lub dynamiczne. Do sygnalizacji optycznej diody LED. Sygnalizatory wykonane są z poliwęglanu. Korzystają z zasilania 12V DC podanego przez centralę alarmową lub mają własne zapasowe źródło zasilania w postaci akumulatora lub baterii. Własne źródło zasilania zabezpiecza sygnalizator od odcięcia od systemu alarmowego. Rozwiązanie takie należy stosować gdy sygnalizator jest zawieszony nisko a dostęp do jego okablowania nie jest utrudniony.

Sygnalizatory Satel

Podkategorie

  • Zewnętrzne

    Sygnalizatory służą do powiadamiania o zdarzeniach wykrytych przez system alarmowy. Różnią się designem i wielkością oraz rodzajem zastosowanych przetworników. Do sygnalizacji akustycznej stosuje się przetworniki piezoakustyczne lub dynamiczne. Do sygnalizacji optycznej diody LED. Sygnalizatory wykonane są z poliwęglanu. Korzystają z zasilania 12V DC podanego przez centralę alarmową lub mają własne zapasowe źródło zasilania w postaci akumulatora lub baterii. Własne źródło zasilania zabezpiecza sygnalizator od odcięcia od systemu alarmowego. Rozwiązanie takie należy stosować gdy sygnalizator jest zawieszony nisko a dostęp do jego okablowania nie jest utrudniony.

  • Wewnętrzne

    Sygnalizatory wewnętrzne służą do powiadamiania o zdarzeniach wykrytych przez system alarmowy. Różnią się designem i wielkością oraz rodzajem zastosowanych przetworników. Do sygnalizacji akustycznej stosuje się przetworniki piezoakustyczne a do sygnalizacji optycznej diody LED. Sygnalizatory wykonane są z poliwęglanu. Korzystają z zasilania 12V DC podanego z centrali alarmowej lub mają własne zapasowe źródło zasilania w postaci baterii. Własne źródło zasilania zabezpiecza sygnalizator od odcięcia od systemu alarmowego. Rozwiązanie takie należy stosować gdy sygnalizator jest zawieszony nisko a dostęp do jego okablowania nie jest utrudniony.

  • Akcesoria

    Akcesoria do sygnalizatorów to czujniki sabotażowe, przeciwpiankowe. Uchwyty do baterii. Baterie do sygnalizatorów.

Aktywne filtry