Centrale Integra

Zaawansowane centrale alarmowe do średnich i dużych obiektów oferują oprócz funkcji alarmowych, również możliwość realizowania systemów automatyki domowej oraz kontroli dostępu. Dzięki szerokiej gamie modułów rozszerzeń, ich możliwości mogą być dostosowane do bieżących potrzeb użytkownika. Dużym atutem central Integra są ich możliwości komunikacyjne w połączeniu z dodatkowymi modułami  GSM oraz TCP/IP.

Centrale alarmowe Integra

Podkategorie

  • Płyty główne

    Płyty główne central alarmowych Integra występują w dwóch wersjach Integra Plus oraz Integra. W zależności od wersji centrale oferują różne możliwości rozbudowy oraz podział na strefy. Centrale Integra współpracują z systemem KNX,  mogą być wykorzystane do sterowania automatyką domową oraz systemem kontroli dostępu. Do central Integra zaprojektowano całą gamę klawiatur (manipulatorów) od dotykowych 7" do zwykłych LCD. Centrale współpracują z systemem bezprzewodowym Abax 2.

  • Moduły

    Moduły rozbudowy wejść i wyjść pozwalają na rozbudowę central Integra o dodatkowe funkcje. W ofercie znajdują się oprócz modułów rozbudowujących ilość wejść na czujki, moduły rozbudowujące ilość wyjść przekaźnikowych, moduły  komunikacyjne, ekspandery wejść i wyjść na szynę DIN, kontrolery systemu bezprzewodowego Abax 2.

  • Manipulatory

    Manipulatory służą do sterowania systemem alarmowym oraz programowania. Manipulatory możemy podzielić na przewodowe i bezprzewodowe. Do central Integra oferowane są manipulatory dotykowe 7" o rozdzielczości 1024x600 i 4,3" o rozdzielczości 480x272 w kolorze białym lub czarnym, manipulatory LCD z niebieskim i zielonym podświetleniem oraz klawiatury strefowe. Manipulatory z ekranem dotykowym oferują wiele dodatkowych udogodnień dla użytkownika. Posiadają widżety umożliwiające obsługę manipulatora, sterowanie systemem alarmowym oraz automatyką domową. Funkcja foto ramki umożliwia pokaz slajdów.

Aktywne filtry